Укрнафта перегляне низку проектів через "непрозорі кошти"

Укрнафта перегляне низку проектів через "непрозорі кошти"

2255
Ukrinform
ПАТ "Укрнафта" має намір переглянути низку проектів спільної діяльності для кращого контролю за виконанням інвестиційної програми і прозорішим розподілом коштів.

Про це заявив голова правління ПАТ "Укрнафта" Марк Роллінс під час Другого українського газового інвестиційного форуму, повідомляє прес-служба компанії.

"Ми збираємося переглянути низку договорів про спільну діяльність для кращого контролю за виконанням інвестиційної програми і більш прозорим розподілом коштів", - повідомив він.

Крім цього, керівництво компанії веде переговори про співпрацю з міжнародними компаніями в рамках спільної діяльності для залучення додаткових інвестицій і сучасних технологій. Зокрема, розглядається можливість залучення інвестицій у трьох напрямах:

- розробка родовищ, яка охоплює буріння вертикальних і похилих свердловин, бічних стовбурів, горизонтальних свердловин з багатостадійним гідророзривом пласта, операції заводнення, 3D сейсморозвідку, оновлення мережі дегазації на старих свердловинах;

- модернізація газопереробних заводів;

- оновлення парку бурових установок.

Як повідомлялося, у 2015 році з ПАТ "Укрнафта" було виведено 18 млрд грн - більшість коштів була списана на рахунки компаній, які уже не існують.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-