Гройсман обговорив з силовиками і підприємцями, як покращити бізнес-клімат

Гройсман обговорив з силовиками і підприємцями, як покращити бізнес-клімат

1780
Укрінформ
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман обговорив з представниками правоохоронних органів та підприємцями, як створити сприятливий бізнес-клімат та унеможливити зловживання контролюючих структур.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну. 

"Ця зустріч відбувається вперше, коли за одним столом представники бізнесу, Кабінету міністрів і увесь силовий блок. Мета у нас з вами єдина - ми живемо у надзвичайно складних умовах, у яких наше економічне зростання має стратегічно важливе значення. Абсолютно повністю від цього залежить наша самостійність і незалежність. Я хотів би сьогодні усіх нас заохотити об'єднатися, створити нормальні умови для бізнесу, перестати бізнес "кошмарити" і щоби кожен з нас зробив свої зусилля для економічного зростання", - наголосив Прем’єр-міністр.  

Глава уряду зазначив, що тиск з боку контролюючих органів на бізнес впливає на внутрішній інвестиційний потенціал. 

"Коли бачимо, що у реальному секторі створюються штучно перешкоди для того, щоб бізнес нормально працював, створюються штучні вимоги, за яких бізнес не може нормально існувати, а, як правило, це впливає на внутрішній інвестиційний потенціал, це є неприпустимо", - підкреслив Гройсман. 

Він наголосив, що ті, хто порушує закон, мусять нести відповідальність, але чесний бізнес має бути захищений.

Учасники наради заслухали інформацію директора Офісу із залучення та підтримки інвестицій Даніеля Білака та бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемети щодо основних проблем, які заважають роботі бізнесу в Україні. Це, зокрема, непропорційність обсягу процесуальних заходів правопорушенням, порушення при проведенні обшуків та арешту майна контролюючими органами, блокування діяльності підприємств через застосування санкцій та зупинення розмитнення, неефективність та затягування досудового розслідування тощо.

Представники урядових структур та правоохоронних органів також обговорили необхідність продовження дерегуляції і розширення спектру послуг, які надаються бізнесу в режимі онлайн, що суттєво знижує ризики корупції. Гройсман зауважив, що уряд іде саме цим шляхом - торік уже було скасовано 367 неефективних регуляторних актів та ще 100 – минулого тижня.

Учасники зустрічі обговорили також питання створення єдиної служби фінансових розслідувань на зміну податковій міліції, економічним відділам МВС, СБУ.

Під час зустрічі йшлося також про необхідність налагодження якісного зворотного зв'язку від бізнесу щодо фактів тиску з боку контролюючих інстанцій на місцевому рівні. Учасники наради висловили готовність оперативно реагувати на такі сигнали.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-