Підприємств легкої промисловості в Україні буде більше - Гройсман

Підприємств легкої промисловості в Україні буде більше - Гройсман

2369
Ukrinform
Потреба у продукції підприємств легкої промисловості в Україні постійно зростає. 

Про це заявив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час ознайомлення з роботою швейної фабрики ПАТ "Володарка" у рамках робочої поїздки до Вінницької області, повідомляє Урядовий портал

"Сьогодні маємо дуже гарні новини у легкій промисловості: потреба у вашій продукції зростає. Це означає, що таких підприємств в Україні буде більше. Вони будуть формувати нашу серйозну міць у легкій промисловості", - зазначив глава уряду.

Прем'єр-міністр нагадав, що уряд цьогоріч запустив низку програм, що дають змогу "більше оновлювати обладнання, витрачати на це менше грошей". Також було вдвічі підвищено мінімальну заробітну плату в Україні, що є першим кроком у підвищенні якості життя громадян.

За його словами, уряд продовжить здійснювати кроки для забезпечення стабільності ситуації. "Дехто нам заважає зсередини і ззовні, але іншого виходу у нас немає, як досягати успіху", - сказав Гройсман.

Він поспілкувався з трудовим колективом фабрики та привітав жінок із прийдешнім святом 8 Березня.

"І чоловіки, і усе людство має схилятися перед вами за все, що ви робите у цьому світі. Ви важко працюєте, але завжди все те, що ви робите, приносить лише благо. Я хочу побажати вам напередодні 8 Березня, щоб ви були щасливими, щоб у ваших родинах було благополуччя, щоб негаразди обходили вас стороною і щоб ваші очі та посмішка приносили у наш світ тільки позитив. Це можуть робити лише ви, жінки. Добра, здоров'я та щастя! Свято жінок має бути 365 днів на рік", - зауважив Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-