Нафта стабільна через відсутність чітких сигналів на ринку

Нафта стабільна через відсутність чітких сигналів на ринку

791
Ukrinform
Ціни на нафту малорухомі вранці у вівторок через відсутність чітких сигналів на ринку: скорочення видобування ОПЕК+ підтримує котирування, але подальше зростання стримує збільшення виробництва сланців у США. 

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість травневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent опустилася на 0,27% - до 55,86 долара за барель. Ціна квітневих ф'ючерсів на нафту марки WTI зменшилася на 0,19% - до 53,10 долара за барель.

На думку аналітиків, така динаміка цін пояснюється відсутністю каталізаторів на ринку. Увага інвесторів при цьому прикована до виходу економічної статистики, включаючи дані про імпорт та експорт у Китаї.

На боці нафти - скорочення видобування ОПЕК і видобувачами поза клубом.

ОПЕК і 11 держав, які не входять до нафтокартелі, включаючи Росію, у грудні 2016 року домовилися понизити виробництво нафти впродовж першого півріччя сумарно на 1,8 мільйона барелів на добу. Термін дії угоди, що офіційно вступила в силу 1 січня, закінчується у червні.

Міністр енергетики РФ Олександр Новак сказав на енергетичній конференції CERAWeek, що сьогодні передчасно говорити про продовження глобального пакту про скорочення видобутку нафти.

Водночас скорочення видобування ОПЕК+ балансується зростанням бурової активності і, як наслідок, видобутку нафти в США. За прогнозом Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), видобуток сланцевої нафти у США збільшиться приблизно на 1,4 мільйона барелів на добу до 2022 року.

Станом на 09:15 за київським часом ціну на нафту марки Brent встановлено на рівні 55,81 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 55,98 долара за барель, що на 3 центи нижче рівня закриття торгів ($56, 01).

Фото: http://image.inforesist.org


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-