Американці займуться пошуком нафти й газу на території Молдови

Американці займуться пошуком нафти й газу на території Молдови

2025
Укрінформ
Американська компанія Frontera Resources планує інвестувати близько шести мільйонів доларів на геологорозвідку нафти йі газу на південному заході Молдови.

Про це передає власний кореспондент агентства в Молдові.

«Конкурсна комісія проаналізувала пропозиції всіх фірм і дійшла висновку, що пропозиція американської компанії Frontera Resources залишається найбільш вигідною для нашої країни», - повідомив міністр навколишнього середовища Молдови Валеріу Мунтяну.

Директор Frontera Resources Стів Никандрос, у свою чергу, зазначив, що «у разі виявлення запасів нафти і газу, інвестиції можуть досягти 100 мільйонів доларів». Крім цього, компанія створить близько 300 нових робочих місць для громадян Молдови.

Посол США в Молдові Джеймс Петтіт висловив переконання, що американські інвестиції в молдавську енергетику сприятимуть забезпеченню енергетичної безпеки Республіки Молдова.

Раніше компанія Frontera Resources виявила великі родовища газу на території Грузії.

Як повідомляв Укрінформ, 27 лютого ц.р. заступник міністра з питань європейської інтеграції України Наталія Бойко провела зустріч з представниками американської компанії "Frontera Resources", які запевнили, що зацікавлені у співпраці та в обговоренні можливості інвестувати в нафто- та газовидобування в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-