Виробництво техніки зросте більш як на 3 мільярди гривень - Гройсман

Виробництво техніки зросте більш як на 3 мільярди гривень - Гройсман

Укрінформ
Запроваджена урядом програми стимулювання сільськогосподарського машинобудування дозволить у 2017 році виробити української техніки на більше ніж 3 млрд грн та збільшити її частку на ринку до 30%.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Урядовий портал.

"Ми зараз зробили програму, яка у 2017 році дасть можливість виробити української техніки на більше ніж 3  млрд  грн. Тобто ми займемо приблизно 30% ринку сільськогосподарської техніки. Це означає, що навколо цього будуть десятки тисяч робочих місць", - заявив Прем'єр-міністр. 

Зазначається, що в структурі економіки країни промислові виробництва займають 31%.

"Я не даремно сьогодні відвідую промислові підприємства, тому що я вважаю, що наша промисловість має величезний потенціал для розвитку, нам потрібно тільки створити умови. І ми такі умови почали створювати", - зазначив Глава уряду.

Розвиток національної економіки є одним з головних пріоритетів уряду, наголосив Прем'єр-міністр.

З цією метою уряд, зокрема, розпочав "капітальний ремонт" країни, розвиває енергетику, наростив видобуток українського газу, здійснює інші заходи у напрямку досягнення енергетичної незалежності.

Серед іншого, розроблені програми, спрямовані на підтримку металургії, поглиблення сільськогосподарського виробництва. Уряд працює над програмами імпортозаміщення в усіх секторах економіки для збільшення кількості робочих місць для українців.

У 4 кварталі 2016 році ВВП країни показав зростання у 4,7%. Це свідчить, що програми, які запускає уряд, дають свій позитив, зазначив Гройсман.

"Ми маємо бути енергонезалежною, економічно сильною і соціально справедливою країною. Це моє завдання як Прем'єр-міністра, я щоденно над цим працюю. І вважаю, що ми маємо усі можливості для того, щоб у українців були вищі заробітні плати, справедливі пенсії, щоб українці їздили по нормальних дорогах, у нормальних потягах, щоб унаслідок децентралізації ми отримали доступ до якісних дитячих садочків, шкіл, охорони здоров'я", - наголосив він.

Ті заходи, що сьогодні закладає уряд, будуть мати позитивний ефект, переконаний Прем'єр-міністр.

"Ми здатні і ми обов'язково досягнемо успіху. Успіх означає лише єдине - підвищити якість життя людей: від людей похилого віку до дитини", - підкреслив Глава уряду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-