Меморандум із МВФ підпишуть сьогодні-завтра - Данилюк

Меморандум із МВФ підпишуть сьогодні-завтра - Данилюк

Укрінформ
Міністр фінансів Олександр Данилюк упевнений, що підписання Меморандуму з МВФ - це питання найближчих днів.

Про це він сказав в інтерв'ю ZN.UA.

"Ми не підписали Меморандум, але дуже близькі до цього. Я думаю, що все вирішиться в найближчі дні - сьогодні-завтра. І сподіваюся, що довше це питання не затягнеться. Але на даний момент не підписаний Меморандум, була дезінформація, але це не критично, оскільки помилилося поважне інформаційне агентство (Reuters - ред.) лише на пару днів", - сказав Данилюк.

Крім цього, Данилюк зазначив, що відсутність України в порядку для МВФ не ознака того, що питання про транш заморожено або відкладено.

"Що стосується відсутності у порядку денному Українського питання і хронічних "ахів" з цього приводу, то тут важливо розуміти процедури, за якими все працює. Спочатку відбувається підписання Меморандуму, протягом мінімум двох тижнів відбувається засідання Ради директорів. Графік складається, по суті, на два тижні. І природно, якщо Меморандум ще не підписаний, то й дати засідання по Україні у графіку немає", - сказав Данилюк.

За його словами, як правило, транш надходить в Україну після засідання Ради директорів, упродовж декількох днів. А вся сума траншу, як і попередніх, буде спрямована в золотовалютні резерви Національного банку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-