Світлична: Харківський авіаційний завод залучать у кооперацію

Світлична: Харківський авіаційний завод залучать у кооперацію

3309
Укрінформ
У Харкові розраховують, що в кооперацію усіх промислових підприємств буде залучений і Харківський авіаційний завод.

Так сказала за підсумками наради з авіабудування під керівництвом Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, що відбулася у Харкові, голова Харківської ОДА Юлія Світлична, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На нараді з Прем'єр-міністром України розглядалися питання розвитку промислового комплексу, точної промисловості і авіабудування. Було вироблено єдине бачення розвитку авіабудування в Україні. Ми розраховуємо, що в кооперацію усіх промислових підприємств буде залучений і Харківський авіаційний завод", - відзначила Світлична.

За її словами, регіон повинен відновити свою промислову потужність.

"У промисловому виробництві задіяно близько третини жителів області. Промисловість - це колосальний потенціал для подальшого соціально-економічного розвитку Харківщини", - додала Світлична.

За її словами, нарада, в якій також брали участь віце-прем'єри і директори державних підприємств, дасть області хороший імпульс для розвитку.

Як повідомляв раніше Укрінформ, 23 лютого Прем'єр-міністр Володимир Гройсман провів на ПАО "ФЕД" нараду щодо проблем авіабудування. Він також відвідав завод ім. Малишева, де оцінив потужність танку "Оплот" і зустрівся зі студентами Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-