Ощадбанк запустив мобільний платіжний додаток "Ощад PAY" - 23.02.2017 14:49 — Новини Укрінформ
Ощадбанк запустив мобільний платіжний додаток "Ощад PAY"

Ощадбанк запустив мобільний платіжний додаток "Ощад PAY"

1944
Ukrinform
Ощадбанк запустив мобільний платіжний додаток "Ощад PAY" для здійснення безконтактних платежів смартфонами. Такі розробки в Україні мають лише кілька банків.

Впровадження NFC-технології для здійснення платежів смартфонами в торговельно-сервісній мережі -  черговий крок Ощадбанку в розвитку безконтактних розрахунків, повідомляє прес-служба фінустанови.

Скористатись додатком "Ощад PAY" можуть користувачі карток Visa та MasterCard від Ощадбанку. Для цього достатньо завантажити додаток у PlayMarket, додати картку (кілька карток) Ощадбанку і розраховуватись у терміналах, що підтримують технологію безконтактних платежів.

Додаток доступний для мобільних пристроїв з операційною системою Android 4.4 і вище, оснащених модулем NFC (Near Field Communication) та HCE (Host Card Emulation). Інформація про платіжні картки зберігається в безпечному закодованому вигляді. Платіжний додаток захищено паролем.

"Інновації стали трендом модернізації Ощадбанку. Торік ми оновили онлайн-платформу "Ощад 24/7" - веб-сайт та мобільний додаток, розширюємо й розвиваємо інфраструктуру безготівкових розрахунків та електронних платежів. Наші клієнти вже звикли до цифрових сервісів банку. Понад 1 мільйон 300 тисяч українців користуються послугами Ощаду онлайн, і ця кількість постійно зростає. Сьогодні ми вийшли на новий рівень, запровадивши мобільний платіжний додаток "Ощад PAY" для безконтактних платежів смартфонами. Незабаром  запустимо нову версію "Клієнт-банку" для малого й середнього бізнесу, а також онлайн-депозити для користувачів "Ощад 24/7". Приєднуйтесь до нас - це зручно, надійно та безпечно", - зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

"Ощад PAY" стане у пригоді клієнтам, які віддають перевагу інноваційним технологіям з точки зору комфорту, економії часу та надійності. Завантажте "Ощад PAY", і носити з собою гаманець із платіжними картками, не говорячи вже про готівку, буде не потрібно. Хочу підкреслити безпеку користування додатком - у разі крадіжки телефону зловмисники не зможуть здійснити за його допомогою платіж, оскільки доступ до додатку "Ощад PAY" захищено паролем клієнта", - розповів директор департаменту електронної комерції і платіжних засобів Ощадбанку Володимир Москаленко.

З метою популяризації NFC-платежів в Україні Ощадбанк активно розширює мережу POS-терміналів у торговельно-сервісній мережі. Більша частина терміналів банку приймає до оплати безконтактні картки Mastercard та Visa. Ощадбанк першим в Україні представив POS-термінал, який приймає картки Mastercard PayPass та Visa PayWave одночасно. Такі термінали було встановлено в мережі закладів МакДональдз в Україні. З 2015 року банк забезпечує безконтактну оплату проїзду картками MasterCard у київському метро, фунікулері, на Борщагівській лінії швидкісного трамваю, обслуговує перші паркомати в Києві.

NFC - це технологія бездротового високочастотного зв'язку, яка дає можливість обміну даними між пристроями, що знаходяться на відстані до 10 см. Дану технологію використано в мобільному додатку "Ощад PAY" для проведення зручних безконтактних платежів. Завантажити додаток можна за посиланням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>