Ощадбанк запустив мобільний платіжний додаток

Ощадбанк запустив мобільний платіжний додаток "Ощад PAY"

2280
Укрінформ
Ощадбанк запустив мобільний платіжний додаток "Ощад PAY" для здійснення безконтактних платежів смартфонами. Такі розробки в Україні мають лише кілька банків.

Впровадження NFC-технології для здійснення платежів смартфонами в торговельно-сервісній мережі -  черговий крок Ощадбанку в розвитку безконтактних розрахунків, повідомляє прес-служба фінустанови.

Скористатись додатком "Ощад PAY" можуть користувачі карток Visa та MasterCard від Ощадбанку. Для цього достатньо завантажити додаток у PlayMarket, додати картку (кілька карток) Ощадбанку і розраховуватись у терміналах, що підтримують технологію безконтактних платежів.

Додаток доступний для мобільних пристроїв з операційною системою Android 4.4 і вище, оснащених модулем NFC (Near Field Communication) та HCE (Host Card Emulation). Інформація про платіжні картки зберігається в безпечному закодованому вигляді. Платіжний додаток захищено паролем.

"Інновації стали трендом модернізації Ощадбанку. Торік ми оновили онлайн-платформу "Ощад 24/7" - веб-сайт та мобільний додаток, розширюємо й розвиваємо інфраструктуру безготівкових розрахунків та електронних платежів. Наші клієнти вже звикли до цифрових сервісів банку. Понад 1 мільйон 300 тисяч українців користуються послугами Ощаду онлайн, і ця кількість постійно зростає. Сьогодні ми вийшли на новий рівень, запровадивши мобільний платіжний додаток "Ощад PAY" для безконтактних платежів смартфонами. Незабаром  запустимо нову версію "Клієнт-банку" для малого й середнього бізнесу, а також онлайн-депозити для користувачів "Ощад 24/7". Приєднуйтесь до нас - це зручно, надійно та безпечно", - зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

"Ощад PAY" стане у пригоді клієнтам, які віддають перевагу інноваційним технологіям з точки зору комфорту, економії часу та надійності. Завантажте "Ощад PAY", і носити з собою гаманець із платіжними картками, не говорячи вже про готівку, буде не потрібно. Хочу підкреслити безпеку користування додатком - у разі крадіжки телефону зловмисники не зможуть здійснити за його допомогою платіж, оскільки доступ до додатку "Ощад PAY" захищено паролем клієнта", - розповів директор департаменту електронної комерції і платіжних засобів Ощадбанку Володимир Москаленко.

З метою популяризації NFC-платежів в Україні Ощадбанк активно розширює мережу POS-терміналів у торговельно-сервісній мережі. Більша частина терміналів банку приймає до оплати безконтактні картки Mastercard та Visa. Ощадбанк першим в Україні представив POS-термінал, який приймає картки Mastercard PayPass та Visa PayWave одночасно. Такі термінали було встановлено в мережі закладів МакДональдз в Україні. З 2015 року банк забезпечує безконтактну оплату проїзду картками MasterCard у київському метро, фунікулері, на Борщагівській лінії швидкісного трамваю, обслуговує перші паркомати в Києві.

NFC - це технологія бездротового високочастотного зв'язку, яка дає можливість обміну даними між пристроями, що знаходяться на відстані до 10 см. Дану технологію використано в мобільному додатку "Ощад PAY" для проведення зручних безконтактних платежів. Завантажити додаток можна за посиланням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-