Gulfood 2017: Україна представить найбільший стенд національної експозиції

Gulfood 2017: Україна представить найбільший стенд національної експозиції

1213
Укрінформ
Українські підприємства харчової промисловості презентують свою продукцію на найбільшій Міжнародній виставці продуктів харчування, напоїв, обладнання для готельно-ресторанного бізнесу та кулінарії «Gulfood 2017», що проходитиме з 26 лютого по 2 березня у м. Дубаї, ОАЕ.

Цього року площа стенду буде найбільшою за всю історію національної експозиції.

Про це Укрінформу повідомили в Київській торгово-промисловій палаті.

"Gulfood - найбільша і найбільш впливова в світі щорічна виставка харчової промисловості й виробництва напоїв, на якій цього року зберуться 5000 компаній зі 120 країн і понад 100000 відвідувачів зі 170 країн світу. На наймасштабнішому стенді за всю історію національної експозиції, який організувала Київська торгово-промислова палата, площею 256 кв. м., 31 потужне українське підприємство повною мірою представлять можливості експортного потенціалу харчової промисловості України", - зазначили в КТПП.

Окрім експонентів, міжнародну виставку та торгово-промислову палату Дубаї відвідає українська бізнес-делегація у складі керівників зацікавлених київських компаній.

"Цього року площа стенду національної експозиції була збільшена на 30%, але все одно не змогла вмістити всіх бажаючих презентувати українську продукцію на виставці. Українські підприємці мають на меті викликати зацікавленість у відвідувачів виставки - майбутніх клієнтів та партнерів, а це реальна можливість розширити ринки збуту своєї продукції та налагодити нові ділові контакти. Український павільйон розташований в одному ряду зі стендами провідних експортерів продовольства зі США, Франції, Німеччини, Данії та Канади, що додатково приверне увагу потенціальних інвесторів в економіку України", - йдеться у повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-