Нацбанк посилив заходи щодо недопущення відпливу капіталу до Росії

Нацбанк посилив заходи щодо недопущення відпливу капіталу до Росії

1162
Укрінформ
У Національному банку посилили заходи щодо унеможливлення відтоку капіталу до Росії. 

Таким чином регулятор матиме право відмовляти у видачі індивідуальних ліцензій на здійснення окремих валютних операцій, якщо виявить, що особа, на користь якої проводиться операція, перебуває в РФ.

Про це повідомляє прес-служба НБУ

"Національний банк України посилив заходи для недопущення відпливу капіталу до Російської Федерації як держави-агресора", - йдеться в повідомленні.

 Відтепер НБУ матиме право відмовляти у видачі індивідуальних ліцензій на здійснення окремих валютних операцій, якщо виявить у поданих документах інформацію про те, що учасником або особою, на користь чи в інтересах якої проводиться ця операція, є особа, яка має місцезнаходження у країні, що визнана Верховною Радою державою-агресором.

 Нагадаємо, Російську Федерацію було визнано державою-агресором згідно із законом України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України". 

Для реалізації цього кроку регулятор вніс зміни до Інструкції про порядок видачі індивідуальних ліцензій на здійснення інвестицій за кордон, Положення про порядок видачі індивідуальних ліцензій на переказування іноземної валюти за межі України для оплати банківських металів та проведення окремих валютних операцій, Положення про порядок видачі Національним банком України індивідуальних ліцензій на розміщення резидентами (юридичними та фізичними особами) валютних цінностей на рахунках за межами України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-