Віялових відключень електрики поки немає - Насалик

Віялових відключень електрики поки немає - Насалик

740
Укрінформ
Блокування залізничних ліній, якими здійснюються поставки вугілля з непідконтрольних територій, продовжується вже майже 25 днів, що мало спричинити віялові відключення по всій країні, однак система поки працює в штатному режимі.

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик на позачерговому засіданні уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Блокада вже продовжується майже 25 днів, і саме по методиці розрахунків, саме на 25 діб автономного режиму розраховані склади. За великим рахунком, на сьогоднішній день вже повинні бути віялові відключення, але як ви бачите, система працює поки в штатному режимі", - сказав Насалик.

До того Насалик повідомив, що навантаження на теплову генерацію влітку 2016 року було на 10-20% більше, аніж під час опалювального сезону 2016-2017.

"Це було пов'язано з тим, що вперше (Україна - ред.) увійшла в літній сезон з роботою всього 9 атомних блоків, 6 блоків з тих чи інших причин, а саме - аварійних робіт, чи довгострокових ремонтів, не працювали", - сказав Насалик.

 Він також зазначив, що період з травня-липня був максимально використаний для того, щоб передивитись ремонтну площадку атомних електростанцій і розблокувати заблоковану роботу господарської діяльності атомної промисловості та атомних станцій. 

Нагадаємо, на минулому тижні уряд схвалив проект розпорядження «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії», розроблений Міненерговугілля.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-