Президент квапить із реалізацією експерименту щодо будівництва доріг

Президент квапить із реалізацією експерименту щодо будівництва доріг

1378
Ukrinform
Президент Петро Порошенко закликав уряд прискорити ухвалення рішень, необхідних для реалізації дорожнього експерименту в Україні за рахунок 50% коштів з понадпланових надходжень від митних платежів до спецфондів облбюджетів.

Про це він заявив у п'ятницю під час наради з питань реалізації дорожнього експерименту в західних регіонах України, яку провів рамках робочої поїздки в Івано-Франківську область, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Глава держави висловив переконання, що експеримент із відрахування 50% коштів з понадпланових надходжень від митних платежів до спеціальних фондів обласних бюджетів має бути розповсюджений на території усієї України та наголосив на важливості прискорення ухвалення рішення уряду щодо порядку виконання цього експерименту», - йдеться в повідомленні.

Порошенко акцентував увагу на необхідності забезпечення безперешкодного фінансування видатків, пов’язаних з використання бюджетних коштів в рамках дорожніх програм: «щоб ми не тягнули до листопада-грудня, а забезпечили своєчасне фінансування».

Він також наголосив на важливості забезпечення прозорих тендерних процедур, які необхідні для здешевлення будівництва доріг.

«Монополістів у нас бути не може. Єдина позиція – це якість і вартість», - підкреслив Глава держави.

Водночас Порошенко додав, що необхідно забезпечити широке інформування громадськості щодо умов та строків будівництва доріг, що має сприяти повній прозорості використання державних коштів з урахуванням контролю з боку недержавного сектору.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-