Нафта дорожчає на даних про зниження запасів бензину в США

Нафта дорожчає на даних про зниження запасів бензину в США

811
Ukrinform
Ціни на нафту знову почали зростати в ході ранкових торгів у четвер завдяки зниженню запасів бензину в США.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість квітневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent виросли на 0,47% до $55,38 за барель. Ціна березневих ф'ючерсів на нафту марки WTI збільшилася на 0,44% - до $52,57 за барель.

Запаси нафти в США виросли за тиждень, що завершився 3 лютого, на 13,83 мільйона барелів до 508,6 мільйона барелів, повідомило Управління енергетичної інформації (EIA) в середу. За даними EIA, запаси бензину знизилися на 0,87 мільйона барелів до 256,2 мільйона барелів, тоді як аналітики очікували зростання на 1,07 мільйона барелів.

За словами трейдерів, несподіване зниження запасів бензину в США підтримало нафтові котирування, але зберігається перенасичення ринку стримало подальше зростання.

Високий рівень запасів і зростання видобутку нафти в США означають, що надлишок пропозиції на ринку буде якийсь час зберігатися, вважають аналітики банку Goldman Sachs.

Продовження зростання запасів в США зводить нанівець зусилля Організації країн-нафтоекспортерів (ОПЕК) і держав, що не входять до картелю, раніше домовилися про спільне зниження виробництва приблизно на 1,8 мільйона барелів на добу заради відновлення балансу на світовому ринку.

В результаті ф'ючерси на Brent and WTI знизилися приблизно на 5 відсотків з початку січня, коли глобальний пакт про скорочення видобутку набув чинності.

За прогнозом аналітиків BMI Research, нафта сорту Brent в середньому торгуватиметься біля позначки $57 за барель в 2017 році.

"Угода ОПЕК і Росії про скорочення видобутку підтримує ціни, але подальше зростання стримують сезон ремонту на нафтопереробних заводах (НПЗ) і зростання виробництва нафти в Лівії, Нігерії, а також на сланцевому родовищі Permian (у США) ", - додали вони.

Станом на 09:15 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 55,51 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 55,17 долара за барель, що на 5 центів вище рівня закриття торгів ($55,12).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-