Рева переконує: Жодного негативу для економіки від підвищеної мінімалки немає

Рева переконує: Жодного негативу для економіки від підвищеної мінімалки немає

1458
Ukrinform
Міністр соціальної політики України Андрій Рева наголосив, що інформація про можливі негативні наслідки від підвищення мінімальної заробітної плати не має під собою жодних підстав.

Про це повідомляє Урядовий портал.

За його словами, подібні прогнози не мають під собою жодних підстав та є некомпетентними і непрофесійними. "Коли проводяться розрахунки у сфері зайнятості, то Міністерство фінансів та Міністерство економічного розвитку нічого не роблять без Міністерства соціальної політики, яке, у свою чергу, співпрацює з провідними науковцями", - заявив Рева.

Урядовець підкреслив, що Міністерство соціальної політики провело усі необхідні дослідження та розрахунки, які дозволяють стверджувати, що жодних негативних наслідків для економіки від підвищення мінімальної зарплати не відбудеться.

"Якщо планується зростання економіки на 3 відсотки, то про яке скорочення робочих місць може йти мова? Якщо доходи держбюджету у січні 2017 року зросли на 40 відсотків до січня минулого року, а Пенсійний фонд отримав на 1,2 мільярда гривень більше, це ніяк не могло відбутися через скорочення працівників", - заявив Рева.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-