Через Донецьку митницю проходять мільярди доларів - ДФС

Через Донецьку митницю проходять мільярди доларів - ДФС

2557
Укрінформ
Зовнішньоторговельний обіг Донецької митниці у 2016 році склав понад 3,5 мільярда доларів.

Про це в п'ятницю повідомили в Головному управлінні ДФС в Донецькій області.

«Зовнішньоторговельний обіг за січень-грудень 2016 року склав 3 млрд 582 млн доларів. При цьому імпортовано товарів на 629 млн доларів, експортовано – на 2 млрд 953 млн доларів», - йдеться в повідомленні.

Протягом січня – грудня 2016 року в Донецькій митниці ДФС оформлено понад 49 тис. митних декларацій, що на 9% більше, ніж за відповідний період 2015 року. Практично протягом усього минулого року спостерігалася позитивна тенденція до щомісячного збільшення кількості оформлених митних декларацій у порівнянні з аналогічними показниками 2015 року.

Із загальної кількості оформлених митних декларацій 70% – на вивезення товарів за межі митної території України, 16% – на ввезення на митну територію України, 14% – інші митні режими. Перелік найбільших експортерів протягом року залишився практично незмінним і базується на суб'єктах металургійної, вугільної, машинобудівної, хімічної та харчової галузей виробництва.

У 2016 році митники Донеччини оформили зовнішньоторговельні операції 635 осіб, що на 6% більше, ніж у 2015 році. З них 51% – експортери, 34% – імпортери, 15% – ті, що здійснювали як експортні, так і імпортні операції.

Оскільки переважна кількість вантажів на митниці – це експортні вантажі, одним з кращих у системі залишається і показник середнього часу митного оформлення товарів при експорті, який становить 31 хвилину. При імпорті середній час митного оформлення складає 1 годину 54 хвилини. Відсоток декларацій, оформлених в електронному вигляді, не змінюється і становить майже 100%.

З серпня 2016 року в митниці працює Інформаційно-телекомунікаційна система органів доходів і зборів за принципом «єдине вікно». У рамках реалізації цього принципу в грудні 2016 року оформлено 251 декларацію або 40% від загальної кількості декларацій в режимі імпорт. У режимі експорт за цей же період оформлено майже 780 митних декларацій, що складає 23% від загального обсягу експортних митних декларацій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-