В Одеському порту почали будувати новий зерновий термінал

В Одеському порту почали будувати новий зерновий термінал

2369
Укрінформ
В Одеському морському торговельному порту почалося будівництво нового зернового терміналу.

Про це повідомляє прес-служба банку "Південний", який бере участь у фінансуванні проекту. 

"В Одеському морському торговому порту почалося будівництво нового зернового терміналу ТОВ "НОВОТЕХ-ТЕРМІНАЛ" проектною потужністю близько 3 млн тонн на рік, що стало можливим завдяки фінансовій підтримці Банку ПІВДЕННИЙ спільно з лізинговим партнером компанії ТОВ "НОВОТЕХ-ТЕРМІНАЛ" компанією "ТЕКОМ-ЛІЗИНГ", - йдеться в повідомленні.

Новий зерновий термінал розташовуватиметься на 25 і 26 причалах порту, здатних приймати судна осадкою до 11 м і завдовжки до 250 м. Термінал включатиме портовий елеватор потужністю одноразового зберігання 110 000 тонн. Будівництво заплановано в 4 етапи з терміном закінчення в 2019 році.

Проект будівництва пройшов усі необхідні експертизи і технічні узгодження, а земельну ділянку, на якій планується здійснити будівництво, було передано в довгострокову оренду Одеською обласною державною адміністрацією. Проект будівництва зернового терміналу є одним із кроків з розширення української портової та виробничої інфраструктури, спрямованих на збільшення експортних можливостей нашої країни в аграрній сфері. Введення в експлуатацію зернового терміналу потужністю перевалки вантажів близько 3 млн тонн на рік значно розширює можливості України з експорту зернових на світовий ринок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-