НКРЕКП припинила видачу ліцензій у паперовому вигляді

НКРЕКП припинила видачу ліцензій у паперовому вигляді

3255
Укрінформ
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з 1 січня 2017 року припинила видачу ліцензій на паперових носіях. Натомість рішення про видачу ліцензії, оприлюднене на сайті комісії, вважатиметься підтвердженням набуття права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню.

Про це інформує прес-служба НКРЕКП.

Як пояснили у комісії, 1 січня 2017 року набрали чинності деякі зміни до закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності", відповідно до яких НКРЕКП тепер не видає ліцензії на паперовому носії. До 1 січня 2019 року набуття здобувачем ліцензії права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відбувається з дня оприлюднення прийнятого органом ліцензування рішення про видачу ліцензії на його офіційному веб-сайті.

Таким чином, замість бланку ліцензії на паперовому носії підтвердженням набуття права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, є оприлюднення прийнятого НКРЕКП рішення про видачу ліцензії на його офіційному сайті www.nerc.gov.ua.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-