Британія має укласти угоду про ЗВТ з Австралією - Ебботт

Британія має укласти угоду про ЗВТ з Австралією - Ебботт

906
Ukrinform
Колишній прем'єр-міністр Австралії Тоні Ебботт закликав Велику Британію скористатися шансом на світове лідерство за наслідками Брекзіту, надавши пріоритетного значення укладенню угод про вільну торгівлю з країнами Співдружності, зокрема Австралією.

Про це повідомляє The Guardian.

«Угоди про вільну торгівлю з економічно розвиненими країнами Співдружності є найкращим варіантом для Великобританії... Якщо Великобританія має намір отримати від Брекзіту найбільше, чому б не почати з Угоди про вільну торгівлю з Австралією», - заявив Тоні Ебботт у коментарях до доповіді Free Enterprise Group, яка висловила однойменні ідеї.

У своїх пропозиціях Ебботт запропонував повномасштабний обмін послугами і товарами між Австралією та Великобританією без жодних мит і обмежень. Таким же ж вільним, на думку політика, має бути пересування між громадянами двох держав.

Коментарі Еббота прозвучали на фоні «неформальних дискусій», які австралійські дипломати провели зі своїми британськими колегами щодо наслідків підготовки виходу з Європейського Союзу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-