Аграрні розписки дали змогу залучити сільгоспвиробникам близько 428 млн грн

Аграрні розписки дали змогу залучити сільгоспвиробникам близько 428 млн грн

1293
Укрінформ
За період реалізації пілотного проекту з впровадження аграрних розписок видано 72 таких документи, що дозволило аграріям залучити у сільськогосподарське виробництво близько 428 млн грн.

Понад половину з цих коштів залучено в 2016/2017 маркетинговому сезоні, станом на 5 січня цього року видано 12 розписок на загальну суму близько 239 млн грн, повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

«Аграрна розписка - це нефінансовий інструмент, гнучкий та достатньо простий у використанні, який дає можливість аграріям отримати кошти або необхідні вхідні матеріально-технічні ресурси в оборотний капітал. За період впровадження цей інструмент підтвердив свою ефективність, тож очікуємо цього року його поширення з восьми областей, в яких зараз можливо укласти аграрну розписку, на всю територію України», – зазначила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Як повідомлялося, практичне використання аграрних розписок в Україні розпочалося в 2014 році в межах Полтавської області. У вересні 2015 року використання аграрних розписок було поширено ще на три області - Харківську, Черкаську та Вінницьку та у 2016 році поширено ще на чотири області - Миколаївську, Сумську, Тернопільську та Хмельницьку. Загалом виконано 49 аграрних розписок, ще 23 – виконуються.

Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією, членами Групи Світового банку, в партнерстві із Швейцарською Конфедерацією в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-