Порт "Чорноморськ" може стати великим хабом - Hutchison Ports

Порт "Чорноморськ" може стати великим хабом - Hutchison Ports

3498
Ukrinform
Морський торговельний порт Чорноморськ та світовий портовий оператор Hutchison Ports підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Документ підписано в присутності міністра інфраструктури Володимира Омеляна та виконавчого директора компанії Hutchison Ports Клеменса Чена в рамках візиту українського урядовця до Великої Британії, повідомляє прес-служба Міністерства

"Поєднавши транзитний потенціал України з сучасними технологіями Hutchison Ports, порт "Чорноморськ" може стати одним з важливих міжнародних вантажних хабів", - наголосив Клеменс Чен.

Під час зустрічі з Омеляном виконавчий директор Hutchison Ports підтвердив зацікавленість компанії зайти в порт "Чорноморськ", а також готовність надати експертно-консультативну допомогу в реформуванні морської індустрії.

Український міністр ознайомився з інфраструктурою морського порту Фелікстоу, який перебуває у власності Hutchison Ports, і є найбільш завантаженим контейнерним портом Сполученого Королівства, забезпечуючи 42% контейнерних перевезень Британії.

Омелян наголосив, що перспективна оцінка технічних можливостей порту "Чорноморськ" становить 1 мільйон тон вантажоперевезень.

Сторони домовилися, що Hutchison Ports повинен стати оператором у порту "Чорноморськ" вже у 2017 році. В подальшому Hutchison Port Holdings Group не виключає свого виходу на інші ринки України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>