Уряд ухвалив положення про Нацкомітет з промислового розвитку

Уряд ухвалив положення про Нацкомітет з промислового розвитку

1172
Ukrinform
Кабінет міністрів ухвалив положення про Національний комітет з промислового розвитку, що створює нормативне забезпечення для його функціонування та визначає основні завдання.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку.

«14 грудня на засіданні Кабінету Міністрів України було ухвалено постанову “Про затвердження Положення про Національний комітет з промислового розвитку та його складу”, - йдеться у повідомленні.

Національний комітет з промислового розвитку було створено 11 жовтня 2016 року (постанова КМУ від 11.10.2016 № 711). Ухвалена постанова створює нормативне забезпечення для його функціонування та визначає його основні завдання:

1) проводити експертну оцінку та надавати консультації Кабінету міністрів України щодо стану вітчизняної промисловості та пріоритетів її інноваційного розвитку;

2) готувати пропозиції щодо запровадження механізмів збільшення доданої вартості; підвищувати конкурентоспроможності національних товаровиробників; вдосконалювати нормативно-правову базу у сфері промислової політики та інших сферах, що мають вплив на розвиток вітчизняної промисловості;

3) надавати рекомендації щодо підвищення ефективності державного управління з питань розвитку вітчизняної промисловості на інноваційних засадах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>