Президент: Завдання 2016 року - зростання економіки

Президент: Завдання 2016 року - зростання економіки

1306
Ukrinform
Завданням 2016 року, на відміну від двох попередніх, було забезпечення зростання економіки.

Про це сказав Президент України Петро Порошенко на відкритті першої черги підприємства ТОВ "СЕ Борднетце-Україна" у місті Чортків, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Якщо в 2014 році завдання стояло - зберегти державу від російської агресії, зупинити ворога... Якщо в 2015 році було завдання створити власні Збройні сили, і держава мала віддати всі можливості, щоб у нас була своя, сильна, професійна, патріотична українська армія і Збройні сили, здатні захистити нашу волю, свободу, демократію, нашу незалежність... То в 2016 р. стояло завдання забезпечити підняття економіки", - зазначив Порошенко.

Він нагадав, що 14 кварталів поспіль, починаючи ще з 2012 року, українська економіка падала. В цьому році було поставлене чітке завдання - "забезпечити перші паростки економічного зростання". Наразі в Україні поповнюються золотовалютні резерви, зупинено інфляцію, зростає кількість робочих місць, підкреслив глава держави.

При цьому, наголосив він, треба не брати кредити, які доведеться віддавати, а залучати іноземні інвестиції, які забезпечують створення нових робочих місці, надходження податків, розвиток нових технологій і новий рівень розвитку держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>