Нафта дешевшає на даних про зростання запасів у США

Нафта дешевшає на даних про зростання запасів у США

1082
Ukrinform
Ціни на нафту знизилися в середу після повідомлень про несподіване зростання запасів у США і припущенні, що країни ОПЕК могли виробити більше нафти в листопаді, ніж очікувалося раніше, потенційно підриваючи плани скорочення видобутку.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість лютневих ф'ючерсів на нафту Brent знизилася на 1,20% - до 55,05 долара за барель. Вартість січневих ф'ючерсів на марку WTI зменшилася на 1,26% - до 52,31 долара за барель.

За даними Американського інституту нафти (API), запаси нафти в країні за тиждень, що завершився 9 грудня, зросли на 4,7 мільйона барелів до 490,1 мільйона, тоді як аналітики припускали, що вони зменшаться на 1,6 мільйона барелів. При цьому запаси бензину збільшилися на 3,9 мільйона барелів, дистилятів - на 230 тисяч барелів.

Ринки також чекають на підсумки засідання ФРС, прогнозуючи підвищення ставки, що може підтримати долар і зробити імпорт палива, вартість якого оцінюється в доларах, дорожчим для країн-власників інших валют.

За словами нафтових трейдерів, зниження цін нафти також пов'язане з доповіддю Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), згідно з якою видобуток нафти в країнах близькосхідного клубу нафтовиробників ОПЕК становив близько 34,2 мільйона барелів на добу в листопаді, що на 500.000 барелів на добу вище за офіційні дані організації, які стали рекордними.

За інформацією агентства, обсяг глобальних поставок нафти зріс до рекордних 98,2 мільйона барелів на добу в листопаді, оскільки видобуток в рамках ОПЕК компенсує зниження в інших країнах.

У той же час МЕА повідомило, що завдяки стабільному збільшенню попиту, запаси нафти на ринках можуть знизитися на 600.000 барелів на добу на початку 2017 року, якщо виробники будуть дотримуватися плану про скорочення видобутку.

Станом на 09.15 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 55,23 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 55,31 долара за барель, що на 41 цент нижче рівня закриття торгів ($55,72).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-