Пинзеник каже, що в Україні хочуть створити "офшор для обраних" - 09.12.2016 12:02 — Новини Укрінформ
Пинзеник каже, що в Україні хочуть створити "офшор для обраних"

Пинзеник каже, що в Україні хочуть створити "офшор для обраних"

1208
Ukrinform
Законопроекти №5368 та №5369 щодо змін до Податкового та Митного кодексів містять новацію, що дозволяє на території України продавати товари без ПДВ (за нульовою ставкою), включаючи українські товари, а імпортні - ще й без мита.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав екс-міністр фінансів України Віктор Пинзеник.

"Створити податковий рай для обраних знову спробували цього тижня у парламенті. Ідеться про законопроекти №5368, 5369 щодо змін до Податкового та Митного кодексів. У ці закони включили новацію, що дозволяє на території України продавати товари без ПДВ (за нульовою ставкою), включаючи українські товари, а імпортні - ще й без мита. Дозволялося це у пунктах пропуску через кордон, на в'їзді в Україну. Зрозуміло, що торгувати в цих пунктах можна обраним, за спеціальним узгодженням. Зрозуміло й те, що не складатиме труднощів реалізацію значних обсягів товарів у цих пунктах проводити лише на папері", - написав Пинзеник.

За його словами, більшість українських підприємців продаватимуть товар з ПДВ, а іншим за законом дозволяється цього не робити.

"Черговий офшор в Україні. Для обраних. Заради справедливості варто зазначити, що хоча це урядові законопроекти, відповідні новації пропонувалися не урядом, а були ініційовані комітетом ВР з питань податкової та митної політики. Варто зазначити й те, що жорсткий супротив цим новаціям, попри настійливі спроби продавити їх, чинила як ніколи значна кількість депутатів. Перший раунд виграно. Спроби провести такі новації в першому читанні провалено. Та попереду друге читання", - додав Пинзеник.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>