МВФ назвав малоймовірним виділення Україні траншу до кінця року

1414
Ukrinform
Міжнародний валютний фонд вважає малоймовірним те, що рада директорів прийме рішення виділити Україні черговий транш до кінця нинішнього року в рамках програми розширеного кредитування EFF.

Це зазначив під час регулярного брифінгу в Вашингтоні у четвер директор прес-офісу Фонду Джеррі Райс, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Це малоймовірно", - зауважив представник МВФ, додавши, що поки не може повідомити, коли відбудеться засідання Ради директорів міжнародної фінансової організації.

Водночас він підкреслив, що спільна робота МВФ і України продовжується. "Ми повною мірою допомагаємо нашим членам у коротші терміни досягнути цілей, які передбачає програма співробітництва", - сказав Райс.

Представник Фонду також зазначив, що МВФ вважає необхідною умовою для подальшої роботи прийняття в Україні державного бюджету на 2017 рік.

Як повідомлялося, МВФ прийняв рішення про виділення третього траншу кредиту Україні 14 вересня цього року. Його розмір становив $1 млрд. Спочатку передбачалося, що сума цього траншу сягатиме $1,7 млрд, проте через невиконання Україною усіх умов програми кредитування було прийнято рішення скоротити його до $1 млрд, а решту $0,7 млрд приєднати до наступної виплати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-