У Мінінфраструктури визначились із сертифікацією електрокарів зі США

У Мінінфраструктури визначились із сертифікацією електрокарів зі США

1216
Укрінформ
Міністерство інфраструктури дозволило імпортувати американські електрокари, деякі характеристики яких відрізняються від стандартів ЄС.

Про це написав генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко у Facebook.

"...Проблему вирішено. Опубліковано наказ МІУ, у якому передбачено можливість застосування альтернативних технічних «приписів» для автомобілів, які виробляють не в ЄС! Тобто, в Україну тепер буде можливо імпортувати автомобілі із США, не замінюючи при цьому скло, ремені безпеки тощо (світло тільки потрібно трохи впорядкувати)", - відзначив Назаренко.

Він нагадав, що місяць тому виникла проблема з сертифікацією електрокарів із США у зв'язку з тим, що стандарти ЄС по світлу, склу і ременям безпеки відрізняються від стандартів США. ВААІД 26 жовтня звернулася з цього приводу до міністра інфраструктури Володимира Омеляна, запропонувавши піти шляхом Канади, яка визнає і стандарти США, і стандарти ЄС. У Мінінфраструктури було створено робочу комісію, яка і знайшла рішення, відзначив Назаренко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-