Заступник гендиректора Рівненської АЕС очолив ЗАЕС

Заступник гендиректора Рівненської АЕС очолив ЗАЕС

Укрінформ
Генеральним директором Запорізької АЕС призначений Олександр Остаповець.

Про це інформує прес-служба ДП "НАЕК "Енергоатом".

"Генеральним директором ОП "Запорізька АЕС" призначений учасник програми перспективного президентського резерву, заступник генерального директора Рівненської АЕС Олександр Остаповець. Відповідний наказ, погоджений міністерством енергетики і вугільної промисловості, президент "Енергоатому" Юрій Недашковський підписав 14 листопада 2016 року", - йдеться в повідомленні.

Офіційне представлення нового керівника колективу станції відбудеться 15 листопада.

Раніше Остаповець обіймав посаду заступника генерального директора Рівненської АЕС з персоналу. У 2015 році Олександр Остаповець пройшов відбір і курс навчання в групі перспективного кадрового резерву на посаду президента НАЕК "Енергоатом".

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі зі встановленою потужністю 6 000 МВт. На ЗАЕС експлуатуються 6 енергоблоків потужністю 1 млн кВт кожен. Перший енергоблок було введено в експлуатацію в 1984 році, другий - у 1985 р., третій - у 1986 р., четвертий - у 1987 р., п'ятий - у 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.

Останніми роками станція виробляє близько 50% усієї електроенергії, що виробляється атомними станціями України, і більш як 22% від загального виробітку електроенергії в країні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-