Омелян: Найбільший світовий оператор готовий зайти в український порт

Омелян: Найбільший світовий оператор готовий зайти в український порт

2088
Ukrinform
Міністерство інфраструктури проводить переговори з світовим оператором номер один Hutchison Ports, який готовий зайти в один із найбільших портів України

Про це в ефірі Еспресо.TV розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, спільно з Мінекономіки готується законопроект про концесію, що має стати універсальним законом для усіх видів галузі.

"Ми готуємо технічно-економічне обгрунтування для модельних портів, які ми обрали. Щоб ми з інвесторами говорили мовою фактів, цифр, документів, а не просто деклараціями чи гаслами. Розпочата робота у морському порті "Ольвія", "Херсон". Я сподіваюся, що ми також зможемо перейти до інших портів. Паралельно ми працюємо з інвесторами", - зазначив міністр.

На його переконання, в Україні високотехнічні, сучасні робочі місця здатні створити лише топові світові компанії.

"З цією метою ми проводимо переговори з номер один світовим оператором Hutchison Ports, який готовий заходити в один з найбільших портів України. Також з портовим оператором DP World, який є номер три у світі і один з найтехнічніших", - розповів Омелян.

Він стверджує, що, якщо ці компанії будуть в Україні, то можна бути спокійними за морську галузь, адже вони дадуть ті приклади, до яких підтягнуться інші морські порти.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-