НБУ цьогоріч 127 разів надав правоохоронним органам доступ до інформації

НБУ цьогоріч 127 разів надав правоохоронним органам доступ до інформації

589
Ukrinform
Національний банк України у жовтні 2016 року 13 разів надавав доступ до речей та документів у межах розслідування кримінальних правопорушень у банківській сфері.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

«Національний банк України у жовтні 2016 року 13 разів надавав доступ до речей та документів у межах розслідування кримінальних правопорушень у банківській сфері. У тому числі з ініціативи:  Державної фіскальної служби - 2 рази; НАБУ - 2 рази; СБУ - 2 рази; Національної поліції України - 3 рази; Генеральної прокуратури - 4 рази», - йдеться у повідомленні.

Усього за 10 місяців 2016 року НБУ 127 разів надав правоохоронним органам доступ до інформації в межах розслідувань кримінальних правопорушень у банківській сфері.

Як повідомлялося, у березні 2015 року парламент України ухвалив Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності пов'язаних із банком осіб", яким запроваджено кримінальну відповідальність керівників та власників банку за вчинення дій, що призвели до віднесення банківської установи до категорії неплатоспроможних, якщо це завдало великої матеріальної шкоди державі або кредиторам.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-