Хмельницьку АЕС відвідали представники китайської корпорації  CNNP

Хмельницьку АЕС відвідали представники китайської корпорації CNNP

251
Ukrinform
Китайська корпораціїя з ядерної енергетики CNNP займається інвестуванням, будівництвом та забезпеченням роботи атомних електростанцій.

Як повідомляє прес-центр Енергоатому, під час візиту китайські атомники ознайомилися із основними показниками діяльності, перспективами та планами Хмельницької АЕС.

Презентуючи діяльність енергетичного підприємства, головний інженер ВП ХАЕС Віктор Макєєв зробив акценти на виробничій діяльності, показниках ядерної та радіаційної безпеки та поінформував про стан справ щодо спорудження нових потужностей. За словами головного інженера Хмельницької АЕС, для продовження будівництва енергоблоків необхідно прийняти на державному рівні відповідне рішення та закон.

В рамках програми члени делегації побували в машинному відділенні та на блочному щиті управління першого енергоблока, а також оглянули будівельні конструкції третього блока.

Розповідаючи про діяльність корпорації з ядерної енергетики, китайські представники зауважили, що розвитку атомної енергетики в їхній країні приділяється значна увага. Кожного року на будівництво нових енергоблоків державою надається шість дозволів. З 2006 року процес будівництва нових потужностей в Китаї не зупиняється, чим вони дуже пишаються. Нині представники Китайської корпорації з ядерної енергетики CNNP в пошуку нових перспектив співпраці на АЕС України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-