Держава має підтримувати інвестпроекти щодо збереження потужностей АЕС – Насалик

Держава має підтримувати інвестпроекти щодо збереження потужностей АЕС – Насалик

894
Ukrinform
ДП "НАЕК "Енергоатом" повинен отримувати державну підтримку у всіх інвестиційних проектах, спрямованих на підвищення стабільності вітчизняної енергосистеми та збереження генеруючих потужностей АЕС.

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, повідомляє прес-служба компанії. 

"Усі інвестиційні проекти Енергоатома, спрямовані на підвищення стабільності вітчизняної енергосистеми та збереження генеруючих потужностей АЕС, заслуговують на всебічну підтримку держави та стабільне фінансування, забезпечене своєчасним надходженням коштів за вироблену АЕС електроенергію", - сказав міністр.

На думку Насалика, одним із найбільш перспективних у вітчизняній енергетиці є проект "Енергетичний міст "Україна – Європейський Союз".

"Він не лише дозволить залучити кошти на добудову енергоблоків №3 та №4 ХАЕС, а й пришвидшить інтеграцію об’єднаної енергосистеми України до ENTSO-E, підвищить експортний потенціал України", - підкреслив міністр.

Він переконаний, що економічно виправданим та технічно зваженим є збільшення частки атомної генерації до 60% у загальному балансі ринку електричної енергії України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-