НБУ погодив злиття "Альфа-банку" та "Укрсоцбанку"

НБУ погодив злиття "Альфа-банку" та "Укрсоцбанку"

2146
Ukrinform
Правління Національного банку погодило бенефіціарам групи Альфа набуття істотної участі в ПАТ "Укрсоцбанк".

Про це повідомляє у середу прес-служба НБУ. 

"Національний банк України погодив Михайлу Фрідману, Герману Хану, Петру Авену та Олексію Кузьмічову набуття опосередкованої істотної участі в ПАТ "Укрсоцбанк" через компанію ABH HOLDINGS S.A (Люксембург)", - йдеться в повідомленні.

Наразі акціонери ABH Holdings S.A опосередковано володіють акціями ПАТ "Альфа-банк" через компанію ABH Ukraine Limited. До погодження набуття істотної участі в ПАТ "Укрсоцбанк" бенефіціарні власники підтвердили наміри виконання покладених на обидва банки зобов'язань, затверджених у програмах реструктуризації обох банків у рамках діагностики банківської системи.

У НБУ зазначають, що, розглядаючи пакети документів для погодження набуття істотної участі, Національний банк, в першу чергу, оцінює ділову репутацію та фінансовий стан заявників, їхню можливість забезпечувати достатність капіталу банку. У випадку даної угоди Національний банк оцінював заявників на предмет їхньої спроможності забезпечувати належний розвиток та дотримання нормативів обома банками одночасно - ПАТ "Альфа-Банк" та ПАТ "Укрсоцбанк". 

Як повідомлялося, Антимонопольний комітет України 8 вересня 2016 року надав дозвіл компанії ABH Holdings S.A на придбання акцій ПАТ "Укрсоцбанк" у розмірі, що перевищує 50% голосів у вищому органі управління банку. Станом на сьогодні кінцевим власником 99,91% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" є компанія UniCredit S.p.A. (Італія).


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-