В Україні стартував пілотний проект з онлайн-реєстрації землі

В Україні стартував пілотний проект з онлайн-реєстрації землі

1604
Ukrinform
Сьогодні, 12 жовтня, в Україні у пілотному режимі запроваджено нову електронну послугу з онлайн реєстрації земельної ділянки.  

Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ

«12 жовтня 2016 року в Україні запроваджено нову електронну послугу з онлайн реєстрації земельної ділянки. До кінця року електронна послуга буде доступна у пілотному режимі для м. Києва та Чернігівської області, а з 1 січня 2017 року запрацює по всій Україні», - йдеться у повідомленні.

Ініціатива реалізується Державним агентством з питань електронного урядування спільно з заінтересованими органами – Мінагрополітики, Держегокадастром та за підтримки координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Реєстрація земельної ділянки є однією з найбільш важливих та одночасно складних адміністративних послуг. Щорічно українці реєструють понад 500 тис. земельних ділянок. Завдяки запровадженню електронної послуги, стартує принципово новий рівень якості обслуговування фізичних і юридичних осіб. Сьогодні реєстрація відбувається у два візити до державних органів, а запровадження цієї послуги дає можливість виключити перший візит та залишиться лише необхідність отримати документи після реєстрації земельної ділянки, зазначають у міністерстві.

«Он-лайн інструменти надають можливості для удосконалення системи державного управління, задоволення потреб та очікувань громадян, що є ключовим для забезпечення стабільного розвитку країни. Ми готові підтримувати ініціативи, котрі спрощують взаємодію громадян й уряду та мінімізують корупцію», - наголосив координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайдотас Верба.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-