Нацбанк показав проект правил арешту коштів на рахунках клієнтів

Нацбанк показав проект правил арешту коштів на рахунках клієнтів

2249
Ukrinform
Національний банк України розробив проект постанови "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів НБУ", що має на меті врегулювати порядок обслуговування рахунків клієнтів банків.

Про це повідомляє прес-служба НБУ

"Проект має врегулювати такі питання: виконання банками заходів щодо арешту коштів на рахунках клієнтів за постановою приватного виконавця про арешт коштів; приймання банками до виконання платіжної вимоги на примусове списання коштів, оформленої приватним виконавцем", - йдеться в повідомленні.

Окрім цього, проект має врегулювати виконання банками заходів щодо арешту коштів на рахунках клієнтів на підставі ухвал слідчого судді, постановлених під час здійснення кримінального провадження, та списання коштів на підставі платіжної вимоги. Також постанова врегульовує питання надсилання банком повідомлення приватному виконавцю про відкриття нового рахунку клієнтом, щодо якого є публічне обтяження рухомого майна та відкриття банком рахунків неповнолітнім особам на підставі паспорта громадянина України.

Крім того, проектом пропонується внесення інших змін з метою вдосконалення порядку обслуговування кореспондентських рахунків банків у національній валюті та здійснення безготівкових розрахунків у національній та іноземних валютах.

Наразі проект представлено для обговорення.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-