Гройсман - за зміну системи адміністрування податків - 27.09.2016 15:51 — Новини Укрінформ
Гройсман - за зміну системи адміністрування податків

Гройсман - за зміну системи адміністрування податків

1335
Ukrinform
Міністерство фінансів України розробило і найближчим часом внесе на розгляд уряду свої пропозиції щодо зміни системи адміністрування податків в Україні.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду у вівторок.

"Найближчим часом Міністерство фінансів внесе свої пропозиції уряду, уряд розгляне. І після того ми можемо говорити про те, що спільно з парламентом ми будемо супроводжувати ці зміни, і вони якісно змінять ситуацію щодо адміністрування податків", - заявив Гройсман.

Прем’єр-міністр повідомив, що команда Міністерства фінансів напрацювала документ, який може лягти в основу змін до податкової системи. "Ці зміни будуть у першу чергу покликані спростити адміністрування", - зазначив він.

Гройсман висловив переконання, що потрібно змінювати систему адміністрування податків. Сьогоднішня система адміністрування податків часто дає підстави для здійснення тиску з боку органів, що здійснюють перевірки підприємств, та корупції, зауважив Голова уряду.

"То не такий звіт, то не така цифра, то не так зробили, потім мільйонні штрафи, а потім за відкати ці штрафи починають списувати", - зазначив він.

При цьому Прем’єр-міністр зауважив, що ставки податків, за великим рахунком, є прийнятними, але система має бути зрозумілою і прозорою, підкреслив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>