Податківці спростовують "казки" про те, як українці полюбили російське пиво

Податківці спростовують "казки" про те, як українці полюбили російське пиво

1565
Ukrinform
Дані ДФС заперечують збільшення російського пива на українському ринку. Трійка найбільших імпортерів пива до України - Бельгія, Мексика та Німеччина, у 2016 році не змінилась у порівнянні з минулим роком, проте збільшилась питома вага цієї трійки у поставках (на 16%) за рахунок зменшення вдвічі долі інших країни (на 16,05%).

Загалом на долю Бельгії, Мексики та Німеччини на сьогодні приходиться майже 82% ринку імпортного пива в Україні, йдеться у матеріалах Державної фіскальної служби, наданих у розпорядження Укрінформу.

Згідно з даними ДФС, у 2016 році збільшилась питома вага імпорту пива з Бельгії - з 39,25% до 49,17%, з Мексики - з 15,25% до 20, 41%, з Німеччини - з 11,10% до 12,37%.

У цей же час, доля імпорту, яка припадала на інші країни, порівняно з 2015 роком, у цьому році зменшилась майже вдвічі з 34,4% до 18,05%, наголошують у відомстві.

Відзначимо, що російське видання "Коммерсант" днями заявило, що на частку України в структурі експорту російського пива за підсумками півріччя припало близько 62%, а обсяг поставок на територію України збільшився більш ніж утричі незважаючи на ембарго, яке Україна запровадила на початку року стосовно ввезення товарів з РФ.

Очевидно, мова йде про збільшення поставок пива на неконтрольовані Україною території Донецької та Луганської областей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>