Нацбанк виходить в онлайн з пам'ятними монетами

Нацбанк виходить в онлайн з пам'ятними монетами

3015
Ukrinform
Національний банк України з 6 вересня 2016 року запроваджує у тестовому режимі автоматизовану систему "Оnline замовлення" пам'ятних монет.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"6 вересня 2016 року Національний банк України впроваджує у тестовому режимі автоматизовану систему "Оnline замовлення " пам'ятних монет фізичними особами", - йдеться в повідомленні.

У регуляторі зазначають, що онлайн замовлення спростить умови придбання пам'ятних монет Національного банку України нумізматами та надасть можливість гарантовано отримати їх. Даний ресурс дозволятиме ефективніше здійснювати розподіл монет по регіонам нашої держави, а також поповнювати нумізматам власні колекції. Приймання онлайн замовлень розпочинається з пам'ятної монети "Україна починається з тебе" номіналом 5 гривень, яка вводиться в обіг 12 жовтня 2016 року, та розповсюджується на всі пам'ятні монети, які будуть уведені в обіг у подальшому відповідно до плану випуску пам'ятних та інвестиційних монет, сувенірної продукції. По кожній пам'ятній монеті буде визначена кількість монет, яка передбачена для продажу через систему "Оnline замовлення".

Для того аби замовити монети необхідно зареєструватись, заповнивши реєстраційну форму на сайті. Після оформлення замовлення на електронну пошту фізичної особи відправляється номер замовлення, що свідчить про його приймання до виконання. Під час купівлі монет фізична особа має вказати номер замовлення та пред'явити паспорт або інший документ, який посвідчує особу. Якщо протягом місяця з дати випуску монети в обіг фізична особа-замовник не здійснила купівлю монети, замовлення анулюється. Пілотний проект "Оnline замовлення" пам'ятних монет фізичними особами буде проходити тестування близько двох місяців. Після удосконалення роботи онлайн замовлення запрацює у повну силу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>