Гройсман запевняє, що для падіння гривні немає підстав

Гройсман запевняє, що для падіння гривні немає підстав

3329
Ukrinform
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає зниження курсу гривні сезонними коливаннями та прогнозує стабільну ситуацію на валютному ринку найближчим часом.

Про це глава уряду заявив під час спілкування із журналістами на День міста Вінниці у суботу, 3 вересня, повідомляє Урядовий портал.

"Ситуація буде абсолютно стабільна. Я думаю, що це такі сезонні коливання. Ризиків для українських громадян тут немає, ми їх не бачимо", - заявив Володимир  Гройсман, коментуючи нещодавнє зниження курсу гривні.

За його словами, об'єктивних коливань, які потребували би втручання влади, немає.

"Я вважаю, що жодних ринкових підстав для того, щоби українська валюта якимось чином була знецінена немає сьогодні, абсолютно", - зазначив Гройсман.

Глава уряду зауважив, що у Національному банку України є достатньо валютних резервів.

Він також підкреслив, що Україна отримала позитивний сигнал від Міжнародного валютного фонду. "Ми очікуємо, що у вересні ми продовжимо співпрацю", - зазначив Гройсман.

За його словами, розмір траншу становитиме понад мільярд доларів США. "Ці кошти йдуть сумою у валютні резерви нашої країни. Мільярд - у валютні резерви, це впливає у тому числі на зміцнення національної валюти", - зазначив він.

Україна також має мільярд доларів кредитних гарантій Сполучених Штатів Америки, які будуть спрямовані до Державного бюджету та враховані у його дохідній частині, наголосив Прем'єр-міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>