Запуск е-декларування важливий для співпраці України з МВФ і США — Данилюк

Запуск е-декларування важливий для співпраці України з МВФ і США — Данилюк

1468
Укрінформ
Запуск з 15 серпня системи електронного декларування є надзвичайно важливим для співпраці України з МВФ та урядом США.

 На цьому наголосив міністр фінансів України Олександр Данилюк у ході засідання Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), на якому розглядається врегулювання ситуації  з е-декларуванням.

"Я прийшов зараз з одним повідомленням: це (запуск е-декларування - ред.) надзвичайно важливо для співпраці з МВФ і урядом США. Це той меседж, який я приніс сюди від імені Кабінету міністрів", - Данилюк.

Як повідомляв Укрінформ, відповідно до рішення НАЗК, система е-декларування має розпочати роботу в 00 годин 00 хвилин 15 серпня 2016 року. Починаючи з моменту запуску, першими - протягом 60 днів, декларації мають подати особи, які згідно зі статтею 50 Закону України «Про запобігання корупції» займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Це близько 50 тисяч високопосадовців - починаючи від президента, глави уряду, народних депутатів, міністрів і закінчуючи керівниками департаментів виконавчих органів влади. Всі інші державні службовці почнуть заповнювати електронні декларації вже з 1 січня 2017 року.

11 серпня Президент України Петро Порошенко заявив, що повноцінне електронне декларування доходів посадовців неодмінно почнеться 15 серпня, і недосконалість закону чи програмного софт-забезпечення не можуть бути підставою для перенесення початку декларування.

Але 12 серпня Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила у сертифікації комплексу збирання та обробки електронних декларацій (КСЗІ).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-