ДФС заявляє, що за півроку повернула до бюджету 421 мільйон

ДФС заявляє, що за півроку повернула до бюджету 421 мільйон

1196
Ukrinform
За результатами роботи слідчих підрозділів Державної фіскальної служби за січень-червень 2016 року бюджету відшкодовано 421,2 млн грн завданих збитків.

Про це повідомляється на сайті Фіскальної служби.

"За перше півріччя поточного року за направленими слідчими податкової міліції ДФС до суду кримінальними провадженнями державі відшкодовано 421,2 мільйона гривень завданих збитків", - йдеться у повідомленні.

За словами начальника управління організації досудового розслідування Головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС Романа Татарінова, цього року за результатами роботи слідчих підрозділів до бюджетів всіх рівнів надійшло майже в 9 разів більше коштів, ніж у кримінальних провадженнях, направлених до суду всіма іншими правоохоронними органами держави (46,9 млн грн). 

Як зазначив посадовець, у першому півріччі поточного року до суду спрямовано 655 проваджень, що на 46 більше, ніж минулого року. З них з обвинувальним актом направлено на 45 більше, ніж за відповідний період минулого року. На 235 менше, ніж торік, закрито кримінальних проваджень. За вказаний період арештовано майна на 228 млн грн більше, ніж у 2015 році (428,5 млн грн проти 200,5 млн грн).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-