Данилюк пояснив "невелику затримку" з кредитом МВФ

Данилюк пояснив "невелику затримку" з кредитом МВФ

2949
Ukrinform
Засідання Ради директорів МВФ, на якому мають розглянути виділення Україні нової порції кредиту, може відбутися у серпні, а не у липні, як очікувалося раніше.

Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк на заході, присвяченому першим 100 дням роботи уряду, передає ВВС Україна.

"Мене питають, коли буде засідання Ради директорів. Вже є інформація, що у липні її не буде. Так, є дійсно невелика затримка до серпня місяця", - заявив Олександр Данилюк.

Напередодні стало відомо, що Рада директорів МВФ не внесла Україну в розклад своїх засідань, розпланований до 29 липня включно.

Як пояснив міністр фінансів, затримка сталася через те, що низка законопроектів, пов'язаних із роботою фондового ринку, не були ухвалені. За його словами, хоча неухвалені парламентом проекти не мають принципового значення для відновлення співпраці, їхня кількість є тривожним сигналом.

У той таки час Данилюк наголосив, що у МВФ розуміють, що "ми дуже багато зробили".

Раніше і міністр фінансів, і прем'єр, і голова НБУ заявляли, що очікують рішення МВФ про виділення Україні третього траншу за програмою розширеного фінансування у липні.

Перший транш за програмою розширеного фінансування (EFF) Україна отримала у березні 2015 року. Це $5 млрд із загальної суми у понад $17 млрд, які Україна може отримати за програмою EFF впродовж чотирьох років. Другий транш - $1,7 млрд - надійшов у серпні 2015.

Після цього Київ та МВФ проводили кілька раундів консультацій, які так і не вилилися у чергову порцію позики.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-