Прем'єр анонсував революцію у машинобудуванні

Прем'єр анонсував революцію у машинобудуванні

2926
Ukrinform
Революцію у машинобудуванні мають здійснити вітчизняні виробники у співпраці з урядом, муніципалітетом та бізнесом.

Про це під час візиту до комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія" заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент Укрінформу.

"Машинобудування для України надзвичайно важлива галузь. Ми маємо виробляти продукт для власних потреб самі, зокрема, і для аграрного сектору, і громадського транспорту. Наступного тижня планую зустріч із виробничниками, шукатимемо механізм співпраці уряду, місцевої влади і бізнесу у цій галузі",- заявив він.

Прем'єр запевнив, що уряд розробляє цільову програму підтримки машинобудування в Україні. Як приклад місцевої ініціативи він назвав роботу комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія", де запустили виробництво модернізованих трамвайних вагонів.

"Новий такий вагон коштує 26 млн гривень, а "Вінницька транспортна компанія" виробляє це за 8 млн. Наразі потужності підприємства 3-4 трамваї на рік. Це небагато, але на підприємстві напрацьовують технології пришвидшення",- поінформував Гройсман.

На зустрічі з керівництвом та працівниками підприємства глава уряду дав доручення підготувати список працівників підприємства, які отримають державні нагороди за досягнення у виробництві. Днями на трамвайні колії випустять вже другий з початку року модернізований трамвайний вагон КТ-4UA № 288. Трамвай оснащений кондиціонером, системою внутрішнього і зовнішнього спостереження, має оновлені теплоізоляційні і звукоізоляційні характеристики, а також секцію з пониженим рівнем підлоги і пандусом та два місця для пасажирів на візках.

Комунальне підприємство "Вінницька транспортна компанія" обслуговує 50 автобусів на 50 автобусних маршрутах, 131 тролейбус на 15 тролейбусних маршрутах, 74 трамваї на 6 трамвайних маршрутах. У 2013 році вінницький трамвай святкував сторіччя.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-