Київенерго шантажує киян власними боргами - Нафтогаз

Київенерго шантажує киян власними боргами - Нафтогаз

Заява
2106
Ukrinform
Київенерго намагається зробити киян заручниками у боротьбі за можливість не повертати борги.

Про це заявляє НАК "Нафтогаз України" на своїй сторінці у Facebook

"Київенерго не повинно шантажувати киян власними боргами. Очевидно, що Київенерго намагається зробити своїх клієнтів заручниками у боротьбі за можливість не повертати борги", - йдеться у повідомленні.

При цьому у Нафтогазі наголошують на законності арешту рахунків Київенерго за борги.

"Фактично, останні роки Нафтогаз вимушений був безоплатно кредитувати Київенерго на мільярдні суми. Дії судових виконавців з арешту рахунків Київенерго є повністю законними та у ніякому разі не є підставою для припинення постачання гарячої води киянам. Закликаємо Київенерго розплатитися з боргами, які перевищують мільярд гривень", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, на сьогодні рахунки 104 підприємств теплокомуненерго, серед яких Київенерго, заблоковані через штрафні санкції НАК "Нафтогаз України". Загальна сума нарахованих штрафів перевищує 10 млрд грн (включаючи 1,5 млрд грн штрафних санкцій до Київенерго).

При цьому Київенерго через блокування рахунків припинило у столиці проведення ремонтних робіт на майже 200 об’єктах, а також зупинило встановлення будинкових лічильників тепла. Київенерго також неодноразово попереджало, що відключить гарячу воду столичним споживачам.

У відповідь у Нафтогазі зазначали, що задовольняють заявки Київенерго на газ, тільки для того, щоб киянам не відключали гарячу воду.

Нафтогаз також пропонує підприємствам теплокомуненерго оприлюднити свої витрати, щоб споживачі бачили, куди йдуть сплачені ними кошти, і чому в ТКЕ виникають борги перед НАК.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-