У Мінінфраструктури підганяють Бальчуна - немає часу на розкачку

У Мінінфраструктури підганяють Бальчуна - немає часу на розкачку

2011
Ukrinform
Робота із запуску реформування залізничної галузі має бути відновлена негайно.

Про це заявив перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов під час робочої наради з керівництвом "Укрзалізниці".

"Правлінню "Укрзалізниці" створено всі умови для ефективної роботи. Наразі перед усіма стоїть завдання якомога швидше визначити відповідальних за всі стратегічні напрямки та надати Наглядовій раді і громадськості дорожню карту реформування залізниці. Немає часу на "розкачку". Робота із запуску реформування залізничної галузі має бути відновлена негайно. Правління призначене, воно має показати ефективну роботу вже в найближчій перспективі", - заявив Кравцов.

Він також наголосив, що для цього в "Укрзалізниці" було створено всі умови, включаючи формування команди професійних менеджерів.

"В правлінні "Укзалізниці" дотримано баланс іноземних та українських фахівців, професійних залізничників та ефективних менеджерів. Правління розширене не за політичним чи будь-яким ще непрозорим принципом, а виключно з врахуванням управлінських досягнень кожного менеджера. Це велика відповідальність, тому Наглядова рада буде слідкувати не тільки за якістю рішень, але й за швидкістю змін на залізниці", - додав заступник міністра.

При цьому Кравцов пригрозив відставками членам правління, які не впораються із поставленими перед компанією завданнями.

"Більше не має бути ситуації, коли немає кворуму чи виникають інші бюрократичні перешкоди. Якщо не буде результатів, член правління, який "завалює" роботу по своєму напрямку, буде відправлений у відставку", - додав заступник міністра.

Нагадаємо, 6 липня на своєму засіданні Кабінет міністрів вніс зміни до складу Наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця". Так, з її складу виведено Юрія Гвоздєва, Юрія Міськіва, Володимира Омеляна, Олега Паракуду, Дмитра Парфененка, Миколу Снітка  та Юлію Ковалів. До складу Наглядової ради ПАТ "Укрзалізниці" рішенням Уряду введено Ігоря Білоуса, Надію Казначеєву, Миколу Карплюка, Євгена Кравцова, Сергія Марченка, Дмитра Роменського, Олену Дяченко.

Також Уряд на вчорашньому засіданні розширив кількісний склад правління ПАТ "Укрзалізниця" до 9 осіб. До складу правління введено трьох нових членів: Олександра Скрипінського - в.о. директора з стратегічного розвитку і корпоративного управління ПАТ "Укрзалізниця", Андрія Галущака - заступник начальника з реформування регіональної філії "Львівська залізниця" та Іренеуш Василевськи – раніше працював у PKP Cargo SA.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-