Фонд гарантування виставив на торги головний офіс Брокбізнесбанку

Фонд гарантування виставив на торги головний офіс Брокбізнесбанку

809
Ukrinform
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж приміщення головного офісу АТ «Брокбізнесбанк» у Києві за стартовою ціною у 122,19 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування. 

"Один з найбільших та найдорожчих із виставлених на даний час лотів - приміщення головного офісу АТ "Брокбізнесбанк" у Києві. Стартова ціна, з якої розпочнеться аукціон, - 122,19 млн грн", - йдеться в повідомленні.

У Фонді гарантування зазначають, що головний офіс «Брокбізнесбанку» - це окрема п'ятиповерхова будівля, загальною площею 4285,7 м кв. Будівля у гарному стані, підключена до міських мереж водо-, тепло- та електропостачання. Крім того, обладнана захищеним депозитарним сховищем, системами охоронної сигналізації та відеоспостереження. У внутрішньому дворі, на відособленій території, є закритий паркувальний майданчик на 50 машиномісць. Разом із будівлею продається комп'ютерна і офісна техніка, а також - банківське обладнання.

Торги відбудуться 14 липня на електронному майданчику ТОВ «СП Юстиція». Крайній термін для подачі заявок на участь в аукціоні - 8 липня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-