Імпортні ліки в Україні стануть доступнішими

Імпортні ліки в Україні стануть доступнішими

965
Ukrinform
Міністерство охорони здоров'я завтра запропонує провідним світовим виробникам ліків реєструвати в Україні їхні препарати за спрощеною процедурою.

Про це після підписання Президентом Закону "Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо спрощення державної реєстрації лікарських засобів заявив в. о. міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський.

 "Закон є першим і дуже важливим кроком на шляху стабілізації та здешевлення цін на ліки. Вже завтра міністерство звернеться до провідних світових виробників із закликом до реєстрації ще незареєстрованих в Україні лікарських засобів різних нозологічних груп, в першу чергу онкологічних, кардіологічних, ревматичних та інших препаратів, які є життєвонеобхідними", - цитує Шафранського прес-служба Президента.

Шафранський повідомив, що до 1 серпня планується запуск процесу референтного ціноутворення на лікарські засоби, що, за попередніми  розрахунками, призведе до 20% зниження цін на ліки, які закуповуються за бюджетні кошти, а з 1 жовтня - реімбурсацію ліків для хворих на серцево-судинні захворювання.

"Також опрацьовується концепція імпортозаміщення для української фармацевтичної промисловості", - поінформував в.о. міністра.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Петро Порошенко підписав у четвер Закон "Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо спрощення державної реєстрації лікарських засобів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-