В Україні з'явилася нова платіжна система

В Україні з'явилася нова платіжна система

1519
Ukrinform
Національний банк узгодив правила платіжної системи "Ibox Money Transfer" та видав платіжній організації цієї системи ПАТ "Агрокомбанк" свідоцтво від 12 травня 2016 року.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Як наголошується, відомості про "Ibox Money Transfer" внесено до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури.

"Платіжна система "Ibox Money Transfer" наразі є 8-ю платіжною системою на ринку України, що створена банком-резидентом", - повідомляє НБУ.

"Згідно з її правилами учасниками платіжної системи можуть бути банки та небанківські фінансові установи України, що мають ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунку, та установи-нерезиденти, які відповідно до законодавства своєї країни мають право здійснювати переказ коштів", - цитує Економічна правда.

Згідно з повідомленням, платіжна система "Ibox Money Transfer" призначена для переказів у національній валюті, доларах, євро та російських рублях.

"Внутрішньодержавні перекази у системі здійснюються від фізичних осіб на користь фізичних і юридичних осіб, а також від юридичних осіб на користь фізичних осіб. Транскордонні перекази здійснюються між фізичними особами", - зазначили у Нацбанку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-