Уряд розробляє стратегію щодо поставок вугілля з окупованих територій

Уряд розробляє стратегію щодо поставок вугілля з окупованих територій

1151
Ukrinform
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб розробляють стратегію дій щодо тимчасово неконтрольованих Україною територій, зокрема щодо поставок з цих територій вугілля.

Про це під час години запитаннь до уряду заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми маємо сформувати спільну стратегію дій щодо окупованих територій, зокрема на Донбасі. Зараз Мінпаливенерго спільно з Міністерством по тимчасово окупованих територіях та переміщеним особам цією проблематикою займаються. Ми знайдемо правильний вихід з цієї ситуації для того, щоб у нас там не було ніяких протиріч", - сказав Гройсман.

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш вперше офіційно підтвердив, що вугілля з окупованих районів Донбасу поставляється на територію, підконтрольну владі України. За його словами, цим займаються підприємства, які перереєструвалися на підконтрольних уряду землях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-