Кількість дефолтів у енергетичній сфері США побила рекорди - Fitch

Кількість дефолтів у енергетичній сфері США побила рекорди - Fitch

1198
Ukrinform
Кількість дефолтів у енергетичній галузі США побила рекорди за останні сім років, збанкрутіли ще дві компанії - Ultra Petroleum і Midstates Petroleum Company.

Про це пише видання Financial Times з посиланням на аналітиків рейтингового агентства Fitch

"За останні три дні Ultra Petroleum і Midstates Petroleum Company із США оголосили себе банкрутами, що наближає показники енергетичних груп США до небажаної рейтингової оцінки за всю історію", - йдеться у повідомленні.

Сукупна заборгованість компаній склала $5,8 млрд. Саме це і вивело галузевий рівень дефолту на рекордний рівень, пише видання.

Як зазначається, 13% компаній з боргами спекулятивного рівня знаходяться в стані дефолту, що, за даними Fitch, є рекордним показником. Рік тому цей рівень становив 2%.

За прогнозами Fitch, до кінця року цей показник сягне рівня 20%. 

На думку аналітика компанії Invesco Скотта Робертса, кінця дефолтів ще не видно, оскільки існує ряд компаній зі структурою капіталів, які не можуть працювати при ціні нафти $45, пише FT.

Економісти з JPMorgan відзначили, що банки посилили умови видачі комерційних і промислових кредитів, посилаючись на "погіршення в енергетичному секторі".

На початку квітня Standard & Poor's повідомило, що кількість корпоративних дефолтів досягла максимального рівня за останні сім років. На той момент з початку року, за даними агентства, про банкрутство оголосили 40 компаній, з яких 34 були американськими і 14 відносилося до нафтогазової галузі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-